KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 17035109

nr 1703 5109

Petter Zennström

(f. 1945), Sverige

Träsnitt, 3 st, Signerade, daterade 1976 & 1977 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 - 49x39 cm

Petter Zennström, svensk målare född 1945.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 26 maj 2025
kl 19:01:48

Petter Zennström

Läs mer om Petter Zennström