KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 17035109
nr 1703 5109
Petter Zennström
(f. 1945), Sverige
Träsnitt, 3 st, Signerade, daterade 1976 & 1977 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 - 49x39 cm
Petter Zennström, svensk målare född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 maj 2025
kl 19:01:48
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr